نقش ساقی در بازی مافیا

نقش ساقی در بازی مافیا
طرف بازی تیم شهروند

ساقی در گروه شهروندان ميباشد و دارای عملکرد شب ميباشد بدين ترتيب که ساقی شبها اسم يکی از بازيکنان را به مدير بازی اعلام ميکند و اصطلاحا آن شخص را مست ميکند.

وظيفه ساقي پيدا کردن گادفادر و ناتاشا در بازي و معرفي ايشان به ساير شهروندان ميباشد . ساقي همانند کاراگاهي که به دنبال استعلام مثبت آوردن از مافيا ها هست ، به دنبال پيدا کردن گادفادر و ناتاشا در بازي ميباشد.اين نقش از نقش هاي پيشرفته که گفتيم جزو تيم شهروندي ميباشد ، پيچيدگي هاي خاص و جذابي را در بازي بوجود ميآورد ، به اين صورت که :

1اگر ساقي اسم گادفادر را در فاز شب بدهد ، گادفادر بازي مست ميشود و تير ايشان به کسي برخورد نميکند و مدير اعلام ميکند که تير گاد فادر به سنگ خورد.
2اگر ساقي اسم شخصي را که نقش ناتاشا را در بازي دارد به مدير بازي اعلام کند ، آن شخص مست ميشود و نه تنها کسي را نميتواند سکوت دهد ، بلکه خودش سکوت ميخورد .
3اگر ساقي اسم تروريست را در فاز شب بدهد ، اگر تروريست در جريان رأي گيري روز توسط شهروندان رأي بياورد و خارج شود ، ديگر نميتواند کسي را با خودش از جريان بازي خارج کند و خاصيت ترور بودنش را در آن روز از دست ميدهد و اصطلاحا ديفيوز ميشود . البته اگر در آن روز تروريست از بازي خارج نشود در روز هاي بعدي ديگر ديفيوز نيست .
4ساقي همانند ناتاشا ، يک شب در ميان ميتواند اسم يک شخص خاص را به مدير بازي اعلام کند.

ساقي بايد دقت کند به اشتباه اسم نقش دار هاي تيم شهروندان را ندهد ، زيرا در عملکرد آنها تاثير ميگذارد.

1اگر ساقي اسم کاراگاه را بدهد ، استعلام کاراگاه برعکس به ايشان اعلام ميشود.
2اگر ساقي اسم دکتر را بدهد ، دکتر ديگر قادر به سيو کردن نميتواند باشد.
3اگر ساقي اسم اسنايپر را بدهد ، اگر اسنايپر در فاز شب تير بزند ، تير ايشان به خودش برخورد ميکند.
4اگر ساقي اسم رويين تن را در فاز شب بدهد ، رويين تن ، خاصييت رويين بودن خودش را در شب از دست ميدهد و اگر به ايشان تير زده شود کشته ميشود.

قرارداد : اگر ساقي اسم تروريست را بدهد، تروريست مست ميشود و در روز بعد ديفيوز ميشود، اما همان شب که مست شده است ، استعلامش توسط کاراگاه منفي ميآيد.

قرارداد : اولويت عملکرد نقش ها در فاز شب با ساقي بازي ميباشد، يعني ابتدا ساقي اسم مورد نظرش را به مدير بازي اعلام ميکند و سپس سايرين عملکرد خودشان را انجام ميدهند.

بنابرين ورود نقش ساقي به تيم شهروندان پيچيدگي هاي بسياري را وارد بازي ميکند . ساقي ميتواند در شرايط خاص براي جلوگيري از پيچيدگي در بازي ، اسم خودش را به مدير بازي اعلام کند.

آيتم ساقي در فاز شب اجباري است و چنانچه به هر دليلي از انجام آيتمش خودداري کند مدير بازي آيتم ايشان را در فاز شب بر روي خودش اعمال ميکند که عملاً هيچ تاثيري در فاز شب ندارد.

ایونت های مافیا و بردگیم حضوری

بهترین کافه های بازی مافیا و بردگیم

خرید کارت بازی مافیا

اپلیکیشن تقسیم نقش بازی مافیا

قطعا برای انجام بازی مافیا یا باید از این لینک کارت های بازی مافیا رو خریداری کنید و یا از اپلیکیشن تقسیم نقش وایت شو در این لینک استفاده کنید و دور هم که جمع شدید به راحتی تقسیم نقش انجام دهید و لذت ببرید.

آموزش بازی مافیا

بازی مافیا بک بازی استدلالی استنتاجی نقش مخفی است که شامل سناریو ها و نقش های زیادی است که شما در وایت شو می توانید علاوه بر آشنایی با این سناریو ها و نقش ها نیز بازی را تقسیم نقش و گردانندگی کنید و لذت ببرید.

همچنین نیز در وایت شو بسیاری بازی جذاب همانند مافیا وجود دارد که در این لینک می توانید با آن ها آشنا شوید.

در صورتی هم که از بازی خوشتون اومد می توانید به قسمت فروشگاه مراجعه کنید و بازی را تهیه بفرمایید.

نقش ها و سناریو های بازی مافیا

در وایت شو می توانید با تمامی سناریو های بازی مافیا آشنا شوید و همچنین جزئیات نقش های مافیایی را بخوانید و یاد بگیرید.

مقالات بازی مافیا و بردگیم

با نقش رئیس مافیا چطور بازی کنیم؟

با نقش شهروند ساده چطور بازی کنیم؟

چرا بازی مافیا را باید امتحان کنید؟

چگونه بازی مافیا را بهتر انجام دهیم؟

چگونه در بازی مافیا استرس خود را کنترل کنیم؟

گیمیفیکیشن چیست؟

نظم و احترام در بازی مافیا

خرید بازی مافیا

شما چقدر اهل بازی‌های دسته‌جمعی هستید؟ آیا در جمع‌های دوستانه و خانوادگی با بازی‌های گروهی و هیجان‌انگیز مانند بازی مافیا، سرگرم می‌شوید یا تمام وقت خود را صرف گفتگو با یکدیگر می‌کنید؟ طی چند سال اخیر همراه با پخش رئالیتی‌ شوهای جذاب مانند شب‌های مافیا، علاقه مردم نیز به انجام این قبیل بازی‌ها در جمع‌های خانوادگی و دوستانه زیاد شده است. بدون شک شما هم حداقل برای یک بار، حضور در این بازی‌ها را تجربه کرده‌اید.

خرید بازی مافیا

یکی از جذاب‌ترین تفریحاتی که افراد علاقه‌مند به بازی‌های گروهی از آن استقبال می‌کنند، بازی آنلاین در بردگیم است. وب‌سایت بازی آنلاین این امکان را فراهم می‌کند تا افراد از شهرهای مختلف در یک زمان مشخص، یکی از بازی‌های گروهی را انتخاب کرده و در کنار یکدیگر بازی کنند.

«وایت شو»، یکی از این بردگیم‌های معتبر در کشور است که با عضویت در این سایت، امکان شرکت در تعداد زیادی از بازی‌های گروهی وجود دارد. کافی است با شماره تلفن همراه یا ایمیل خود در این وب‌سایت ثبت‌نام کرده و در سرگرمی‌های هیجان‌انگیزی مانند بازی مافیا شرکت کنید.

تنوع بازی در وب‌سایت وایت شو بسیار بالاست و شما با توجه به نظر و سلیقه خود و اطرافیانتان می‌توانید یک بازی جذاب را انتخاب کرده و بازی کنید. وایت شو یک باشگاه بازی فکری آنلاین است که زمینه تفریح و هیجان را برای علاقه‌مندان به بازی فراهم کرده است.

با ورود به وب‌سایت وایت شو چند گزینه برای شما پدیدار می‌شود که با وارد شدن به بخش پروفایل، امکان ثبت‌نام در این بردگیم وجود خواهد داشت. به این ترتیب در هر منطقه جغرافیایی که باشید با اتصال به اینترنت و ورود به وب‌سایت وایت شو، می‌توانید وارد یک بازی شده و اوقاتی خوش را تجربه کنید.

یکی از امکانات قابل توجه در این وب‌سایت، مجزا کردن بازی‌ها به دو بخش شرکتی و فامیلی است. در واقع شما می‌توانید با توجه به موقعیتی که در آن حضور دارید، وارد یکی از این قسمت‌ها شوید.

اگر تا به حال در هیچ جمعی از طرفداران بازی‌های مافیا این بازی استدلالی را انجام نداده‌اید، اصلا نگران نباشید. وایت شو مدل‌های مختلفی از بازی‌های گروهی مانند پدرخوانده جک گنجشکه، شب‌های مافیا زودیاک و... را به صورت کاملا مفهوم، توضیح داده است. شما با ورود به سایت می‌توانید مهمترین نکات در مورد انواع نقش‌ها و سناریوهای بازی مافیا را مطالعه کنید.

موبایل‌های ما معمولا در هر لحظه و هر موقعیتی، همراه ما هستند. یکی از بهترین موارد استفاده از تلفن همراه، نصب اپلیکیشن بازی است. وایت شو در این زمینه نیز ابتکار عمل به خرج داده و یک اپلیکیشن مخصوص مافیا طراحی و ارائه کرده است.

شما با نصب این اپلیکیشن در تلفن همراه خود می‌توانید تمام بازی‌ها را در هر نقطه از دنیا که هستید به آسانی بازی کنید. امکانات اپلیکیشن نیز شبیه به وب‌سایت وایت شو بوده و نکات لازم در مورد تمام بازی‌ها به صراحت برای کاربران شرح داده شده است.

بازی مافیا

یکی دیگر از بخش‌های بسیار جذاب وب‌سایت وایت شو، فروشگاه اینترنتی آن است. قطعا افراد بسیاری هستند که بازی به صورت فیزیکی را به آنلاین ترجیح می‌دهند. بر همین اساس، وایت شو تمامی این بازی‌ها را در فروشگاه آنلاین خود برای فروش به نمایش گذاشته است.

اگر به بازی فیزیکی در جمع‌های خانوادگی و دوستانه علاقه دارید و همچنین اطلاعات کافی در مورد بازی‌های جدید ندارید، حتما به فروشگاه اینترنتی وایت شو، سر بزنید. در بخش فروشگاه تعداد زیادی بازی وجود دارد که با کلیک بر روی هر کدام، اطلاعات لازم در مورد آن‌ها به صورت کامل، شرح داده شده است.

در واقع وایت شو جای هیچ گونه ابهامی‌برای شما باقی نگذاشته و در نهایت خریداران با اطمینان کامل یک بازی را انتخاب کرده و خریداری می‌کنند. تمامی بازی‌ها به صورت آکبند بوده و قیمت آن‌ها نیز در دسترس مشتریان قرار گرفته است. توجه داشته باشید که بازی‌های موجود در فروشگاه آنلاین وایت شو تنها به مافیا ختم نشده و کاربران شاهد تنوع بالایی از بازی‌ها خواهند بود.

برای خرید بازی از وایت شو، می‌توانید به دو روش آنلاین و حضوری، اقدام کنید. برای خرید آنلاین وارد سایت وایت شو whitesho.com شوید و بازی مورد علاقه خود را به سبد خرید اضافه کنید. در نهایت نیز با پرداخت هزینه بازی، خرید شما نهایی می‌شود.

برای خرید بازی به صورت حضوری نیز می‌توانید با دوستان ما در وایت شو از طریق واتساپ، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

از بازی‌های موجود در این فروشگاه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کارت بازی مافیا سناریو بازپرس
  • مافیا کلاسیک پیشرفته
  • باندل پدرخوانده ارتش سری
  • بازی ضد
  • شب‌های مافیا زودیاک
  • کارت بازی پدرخوانده جک گنجشکه
  • بازی اونو
  • راز هیتلر
  • آخرین ایستگاه
  • استوژیت و...

بازی مافیا بر اساس سناریوهای متعددی طراحی شده است

از دیگر امکاناتی که می‌توانید در این سایت از آن استفاده کنید، باید به بخش کافه‌ها اشاره کنیم. در این بخش نام و اطلاعات تمام کافه‌های بازی در شهرهای مختلف کشور، درج شده است. با کلیک بر روی هر کدام از این کافه‌ها، آدرس کامل، نقشه، شماره تماس و توضیحات مربوط به کافه، برای کاربران قابل مشاهده است.

در این وب‌سایت بخشی تحت عنوان تورنمنت نیز وجود دارد که شما به عنوان بازیکن می‌توانید در تورنمنت ثبت‌نام کنید. بسیاری از صاحبان کافه‌ها به منظور ساخت تورنمنت به وایت شو مراجعه می‌کنند. اگر شما هم صاحب کافه بازی هستید، حتما برای ساخت یک تورنمنت جذاب از بازی‌های مافیا به وایت شو سر بزنید.

با ثبت شماره تلفن همراه یا ایمیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن وارد دنیای بازی وایت شو شوید و از تک‌تک لحظه‌های بازی لذت ببرید. بازی مافیا بر اساس سناریوهای متعددی طراحی شده است و ممکن است اطلاعات شما در مورد تمام این سناریوها، کافی نباشد. به همین جهت، وایت شو در وب‌سایت خود به تمام سناریوها اشاره کرده و شما می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از این سناریوها، نکات مهم در ارتباط با آن‌ها را مشاهده کنید. اگر به بازی‌های مافیا علاقه دارید حتما به بخش سناریوها سر بزنید. تنوع سناریوها به اندازه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز است که اگر به بازی‌های گروهی علاقه‌ای نداشته باشید نیز مجذوب این بازی‌ها و شرکت در آن‌ها خواهید شد.