بازی استلا Stella

بازی استلا Stella آنلاین

توضیحات و آموزش بازی

بازی استلا Stella یک بازی شبیه بازی دیکسیت هست که شاید نسخه ایرانی آن یعنی استوژیت را بازی کرده باشید.

این بازی نیز شامل بسیاری تصاویر زیبا هست که در طول بازی با این تصاویر کار داریم.فرق اصلی این بازی با دیکسیت یا استوژیت این است که کلمات مشخص هستند و ما از خود کلمه یا جمله ای نمیگوییم.

این بازی بین 3 الی 6 نفر در 4 دور انجام می شود.

در شروع بازی 15 کارت تصاویر را انتخاب می کنیم و در 3 ردیف 5 تایی میچینیم.سپس از کارت های کلمه 4 کلمه را برای 4 دور بازی انتخاب می کنیم.

در هر دور بازی یک کلمه را رو می کنیم سپس همه بازیکنان نسبت به آن کلمه از 1 تا 10 عکس را انتخاب می کنند.سپس یک بازیکن به عنوان شروع کننده انتخاب می شود.

بازی استلا Stella آنلاین

کسانی که بیشترین حدس را زده باشند در حالت شب قرار می گیرند.یعنی در آخر به ازای هر عکس هر تعداد ستاره ای کسب کرده باشند یک ستاره کم می شود.پس حدس زیاد همیشه خوب نیست.

بازیکن شروع کننده باید ابتدا عکسی را بگوید که حدس میزند حداقل یک نفر دیگر آن را حدس زده باشد چون اگر کسی آن عکس را حدس نزده باشد نوبت به نفر بعدی انتقال داده می شود.

حال اگر فقط یک نفر دیگر آن عکس را انتخاب کرده باشد این دو بازیکن اصطلاحا سوپر اسپارک می شوند و به ازای این عکس 3 ستاره دریافت می کنند.

حال اگر از یک نفر بیشتر عکس ما را انتخاب کرده باشند به ازای آن عکس 2 ستاره کسب می کنیم.

دور بازی را تا آنجا ادامه می دهیم که نوبت همه شده باشد.سپس به راند بعد می رویم و 5 عکس ردیف اول را عوض می کنیم و کلمه جدید را رو می کنیم.دور چهارم عکسی عوض نمی شود و فقط کلمه رو می شود.

بازی استلا Stella آنلاین

آنلاین بازی کنید !

شما می توانید به جای اینکه این بازی را خریداری کنید آن را با دوستانتان در وایت شو به صورت آنلاین بازی کنید و لذت ببرید.

جمع بندی و نکات تکمیلی

بازی استلا Stella یک بازی در سبک بازی های کارتی تصویری است که اگر علاقه مند به بازی هایی مثل دیکسیت یا استوژیت باشید خیلی از این بازی خوشتون میاد.

بازی های مشابه عبارت اند از : 1-دیکسیت 2-استوژیت 3-باشگاه کاراگاهان