تقسیم نقش بازی مافیا ورولف

Wolf
Werewolf
Alpha Werewolf
Big Bad Wolf
Mystic Wolf
Omega Wolf
Sorcerer
Minion
Fruit Brute
Fallen Angel
Lone Wolf
Wolf Cub
Confused Wolf
German shepherd
Remorseful Werewolf
Village
Witch
Villager
Seer
Apprentice Seer
Fool
Hunter
Mason
ThirdParty
Amnesiac
Sheriff
Wolf         Village         ThirdParty         کل  
توجه دکمه زیر مخصوص گرداننده بازی می باشد و اگر با گوشی کسی نقش پخش کرده اید لطفا دکمه تقسیم نقش را مجدد بزنید.
آهنگ شب ملایم
در این صفحه می توانید هر نقشی که دوست دارید را اضافه کنید و تقسیم کنید.این صفحه به صورت آفلاین و آنلاین قابل استفاده است.
آهنگ شب تند
آهنگ شب تند 2

اپلیکیشن بازی مافیا

وایت شو افتخار این را دارد تا به عنوان محبوب ترین اپلیکیشن تقسیم نقش بازی مافیا هم در اندروید و هم در آی او اس به شما عزیزان به صورت رایگان خدمت دهد.

لازیم به ذکر به شما عزیزان است که اپلیکیشن بازی مافیا کاملا به صورت شانسی نقش ها را پشت ماسک ها گذاشته و هیچگونه باگی در الگوریتم آن وجود ندارد.

اپلیکیشن تقسیم نقش بازی مافیا وایت شو یک نرم افزار است که به شما کمک می کند تا به راحتی نقش های مختلف این بازی جذاب و هیجان انگیز را بین بازیکنان تقسیم کنید. با این نرم افزار، شما می توانید از تنوع بالای نقش های موجود در بازی مافیا لذت ببرید و همچنین نقش های جدید خودتان را اضافه کنید. همچنین، این نرم افزار به شما امکان می دهد تا به عنوان راوی بازی، بازی را به خوبی کنترل کنید و از امکانات مختلفی مانند تایمر، رای گیری، ثبت وقایع شب و کارت حرکت آخر استفاده کنید.

اپلیکیشن تقسیم نقش بازی مافیا وایت شو برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس در دسترس است و شما می توانید آن را از این لینک دانلود کنید:

بازی مافیا دارای سناریو های مختلفی است که شما می توانید برای آشنایی کلی با بازی مافیا به این صفحه مراجعه کنید و همچنین اگر خواستید با سناریو های مختلف آشنا شوید به این صفحه مراجعه کنید.

همچنین در وایت شما علاوه بر بازی مافیا نیز می توانید بسیاری از بردگیم ها را آنلاین با دوستانتان بازی کنید و لذت ببرید.

اگر علاقه مند به خرید بازی نیز هستید می توانید در قسمت فروشگاه سایت بازی ها را مشاهده و خرید بفرمایید.

شما گرداننده های عزیز اگر دوست داشتید می توانید به پرداخت هزینه ناچیزی علاوه بر کمک به این حوزه عکس ماسک ها را به صورت دلخواه عوض کنید.

برای بازی مافیا کجا برویم؟

جهت پیدا کردن بهترین کافه های بازی مافیا می توانید روی این لینک کلیک نمایید تا با بهترین کافه های بازی مافیا نه تنها در ایران بلکه در خارج نیز آشنا شوید.

اگر صاحب کافه هستید و میخواهید به لیست کافه ها اضافه شوید به همراه بهترین امکانات شامل منو کافه آنلاین و رزرو سانس و ... با شماره تماس 09011390901 با ما در ارتباط باشید.

واسه موندن تو بازی وایت شو !
whitesho.com