آموزش و گردانندگی مافیا

بازی مافیا یک بازی استدلالی استنتاجی نقش مخفی است که در دنیا و ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است.یکی از کارهای اساسی بازی گردانندگی و تقسیم نقش است.

اپلیکیشن بازی مافیا
سـنـاریـو
تـعـداد بـازیـکـن
دلخواه
بـازپـرس
تـکـاور
مـذاکـره
مـیتـیک
12
پدرخوانده 1
11
13
پدرخوانده 2
11
13
پدرخوانده 3
11
13
متخصص
10
زودیاک
12
ضد ZED
10
12
ارتش سری
10
دربــار
10
13
اسکام
اپـیـک
اکـسـیـر
10
12
13
دنیا موازی بازپرس
10
12
13
دکتر لکتر
10
12
13
نقاب دار
10
اسکورپیون
12
13
کلاسیک
پیشرفته
کلاسیک پیشرفته
شب مافیا
دیوان
گردانندگی پیشرفته
گردانندگی بازی مافیا آنلاین
گردانندگی بازی مافیا آنلاین

در این حالت شما بازی را ساخته کد و رمز بازی را برای دوستانتان ارسال می کنید و آن ها می توانند به صورت آنلاین عضو بازی شوند و نقش خود را مشاهده کنند.

در این حالت شما به صورت دستی نقش ها و بازیکنان را اضافه می کنید و سپس گوشی یا تبلت خود را را جلوی هر بازیکن برده و آن شخص نقش خود را کلیک کرده و مشاهده می کند.

اگر می خواهید عضو بازی شوید

پیشنهاد ما این است از کاغد و خوکار بیهوده استفاده نکنیم و گردانندگی بازی را یا به صورت آنلاین انجام دهید و یا به صورت آفلاین ولی اگر اینترنت نداشتید و دوست داشتید روی کاغذ بنویسید ما برگه هایی را نیز برای شما تهیه کرده ایم و فقط کافیست دانلود کرده و آن ها را پرینت نمایید.

مرجع آموزش بازی مافیا

مقالات بازی مافیا و بردگیم

چرا بازی مافیا را باید امتحان کنید؟

چگونه بازی مافیا را بهتر انجام دهیم؟

شما چقدر اهل بازی‌های دسته‌جمعی هستید؟ آیا در جمع‌های دوستانه و خانوادگی با بازی‌های گروهی و هیجان‌انگیز مانند بازی مافیا، سرگرم می‌شوید یا تمام وقت خود را صرف گفتگو با یکدیگر می‌کنید؟ طی چند سال اخیر همراه با پخش رئالیتی‌ شوهای جذاب مانند شب‌های مافیا، علاقه مردم نیز به انجام این قبیل بازی‌ها در جمع‌های خانوادگی و دوستانه زیاد شده است. بدون شک شما هم حداقل برای یک بار، حضور در این بازی‌ها را تجربه کرده‌اید.

خرید بازی مافیا

یکی از جذاب‌ترین تفریحاتی که افراد علاقه‌مند به بازی‌های گروهی از آن استقبال می‌کنند، بازی آنلاین در بردگیم است. وب‌سایت بازی آنلاین این امکان را فراهم می‌کند تا افراد از شهرهای مختلف در یک زمان مشخص، یکی از بازی‌های گروهی را انتخاب کرده و در کنار یکدیگر بازی کنند.

«وایت شو»، یکی از این بردگیم‌های معتبر در کشور است که با عضویت در این سایت، امکان شرکت در تعداد زیادی از بازی‌های گروهی وجود دارد. کافی است با شماره تلفن همراه یا ایمیل خود در این وب‌سایت ثبت‌نام کرده و در سرگرمی‌های هیجان‌انگیزی مانند بازی مافیا شرکت کنید.

تنوع بازی در وب‌سایت وایت شو بسیار بالاست و شما با توجه به نظر و سلیقه خود و اطرافیانتان می‌توانید یک بازی جذاب را انتخاب کرده و بازی کنید. وایت شو یک باشگاه بازی فکری آنلاین است که زمینه تفریح و هیجان را برای علاقه‌مندان به بازی فراهم کرده است.

با ورود به وب‌سایت وایت شو چند گزینه برای شما پدیدار می‌شود که با وارد شدن به بخش پروفایل، امکان ثبت‌نام در این بردگیم وجود خواهد داشت. به این ترتیب در هر منطقه جغرافیایی که باشید با اتصال به اینترنت و ورود به وب‌سایت وایت شو، می‌توانید وارد یک بازی شده و اوقاتی خوش را تجربه کنید.

یکی از امکانات قابل توجه در این وب‌سایت، مجزا کردن بازی‌ها به دو بخش شرکتی و فامیلی است. در واقع شما می‌توانید با توجه به موقعیتی که در آن حضور دارید، وارد یکی از این قسمت‌ها شوید.

اگر تا به حال در هیچ جمعی از طرفداران بازی‌های مافیا این بازی استدلالی را انجام نداده‌اید، اصلا نگران نباشید. وایت شو مدل‌های مختلفی از بازی‌های گروهی مانند پدرخوانده جک گنجشکه، شب‌های مافیا زودیاک و... را به صورت کاملا مفهوم، توضیح داده است. شما با ورود به سایت می‌توانید مهمترین نکات در مورد انواع نقش‌ها و سناریوهای بازی مافیا را مطالعه کنید.

موبایل‌های ما معمولا در هر لحظه و هر موقعیتی، همراه ما هستند. یکی از بهترین موارد استفاده از تلفن همراه، نصب اپلیکیشن بازی است. وایت شو در این زمینه نیز ابتکار عمل به خرج داده و یک اپلیکیشن مخصوص مافیا طراحی و ارائه کرده است.

شما با نصب این اپلیکیشن در تلفن همراه خود می‌توانید تمام بازی‌ها را در هر نقطه از دنیا که هستید به آسانی بازی کنید. امکانات اپلیکیشن نیز شبیه به وب‌سایت وایت شو بوده و نکات لازم در مورد تمام بازی‌ها به صراحت برای کاربران شرح داده شده است.

بازی مافیا

یکی دیگر از بخش‌های بسیار جذاب وب‌سایت وایت شو، فروشگاه اینترنتی آن است. قطعا افراد بسیاری هستند که بازی به صورت فیزیکی را به آنلاین ترجیح می‌دهند. بر همین اساس، وایت شو تمامی این بازی‌ها را در فروشگاه آنلاین خود برای فروش به نمایش گذاشته است.

اگر به بازی فیزیکی در جمع‌های خانوادگی و دوستانه علاقه دارید و همچنین اطلاعات کافی در مورد بازی‌های جدید ندارید، حتما به فروشگاه اینترنتی وایت شو، سر بزنید. در بخش فروشگاه تعداد زیادی بازی وجود دارد که با کلیک بر روی هر کدام، اطلاعات لازم در مورد آن‌ها به صورت کامل، شرح داده شده است.

در واقع وایت شو جای هیچ گونه ابهامی‌برای شما باقی نگذاشته و در نهایت خریداران با اطمینان کامل یک بازی را انتخاب کرده و خریداری می‌کنند. تمامی بازی‌ها به صورت آکبند بوده و قیمت آن‌ها نیز در دسترس مشتریان قرار گرفته است. توجه داشته باشید که بازی‌های موجود در فروشگاه آنلاین وایت شو تنها به مافیا ختم نشده و کاربران شاهد تنوع بالایی از بازی‌ها خواهند بود.

برای خرید بازی از وایت شو، می‌توانید به دو روش آنلاین و حضوری، اقدام کنید. برای خرید آنلاین وارد سایت وایت شو whitesho.com شوید و بازی مورد علاقه خود را به سبد خرید اضافه کنید. در نهایت نیز با پرداخت هزینه بازی، خرید شما نهایی می‌شود.

برای خرید بازی به صورت حضوری نیز می‌توانید با دوستان ما در وایت شو از طریق واتساپ، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

از بازی‌های موجود در این فروشگاه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کارت بازی مافیا سناریو بازپرس
  • مافیا کلاسیک پیشرفته
  • باندل پدرخوانده ارتش سری
  • بازی ضد
  • شب‌های مافیا زودیاک
  • کارت بازی پدرخوانده جک گنجشکه
  • بازی اونو
  • راز هیتلر
  • آخرین ایستگاه
  • استوژیت و...

بازی مافیا بر اساس سناریوهای متعددی طراحی شده است

از دیگر امکاناتی که می‌توانید در این سایت از آن استفاده کنید، باید به بخش کافه‌ها اشاره کنیم. در این بخش نام و اطلاعات تمام کافه‌های بازی در شهرهای مختلف کشور، درج شده است. با کلیک بر روی هر کدام از این کافه‌ها، آدرس کامل، نقشه، شماره تماس و توضیحات مربوط به کافه، برای کاربران قابل مشاهده است.

در این وب‌سایت بخشی تحت عنوان تورنمنت نیز وجود دارد که شما به عنوان بازیکن می‌توانید در تورنمنت ثبت‌نام کنید. بسیاری از صاحبان کافه‌ها به منظور ساخت تورنمنت به وایت شو مراجعه می‌کنند. اگر شما هم صاحب کافه بازی هستید، حتما برای ساخت یک تورنمنت جذاب از بازی‌های مافیا به وایت شو سر بزنید.

با ثبت شماره تلفن همراه یا ایمیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن وارد دنیای بازی وایت شو شوید و از تک‌تک لحظه‌های بازی لذت ببرید. بازی مافیا بر اساس سناریوهای متعددی طراحی شده است و ممکن است اطلاعات شما در مورد تمام این سناریوها، کافی نباشد. به همین جهت، وایت شو در وب‌سایت خود به تمام سناریوها اشاره کرده و شما می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از این سناریوها، نکات مهم در ارتباط با آن‌ها را مشاهده کنید. اگر به بازی‌های مافیا علاقه دارید حتما به بخش سناریوها سر بزنید. تنوع سناریوها به اندازه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز است که اگر به بازی‌های گروهی علاقه‌ای نداشته باشید نیز مجذوب این بازی‌ها و شرکت در آن‌ها خواهید شد.