بازی آخرین ایستگاه آنلاین

بازی آخرین ایستگاه آنلاین

توضیح کلی بازی

آخرین ایستگاه یگ بازی نقش مخفی و استنتاجی، همراه با بحث و گفت و گو، چالش های هیجان انگیز و تعامل بالا بین بازیکنان است. هربازیکن یک پاکت دریافت میکند که حاوی دو کارت هست، کارت جناح و کارت شخصیت. جناح مشخص میکند که بازیکن یار مروان خان هست یا نه و کارت شخصیت هم ویژگی و قابلیت او را مشخص میکند. بازی مرحله به مرحله پیش می رود و یکی یکی بازیکنان حذف می شوند تا در نهایت یک نفر و یا یک جناح زنده بماند.

داستان بازی

همه در یک ایستگاه قطار هستید، هرکس دلیل خودش رو داره ولی قطعا دو هدف بیشتر ندارین یا قصد دارید وقتی قطار رسید، مروان خان رو فراری بدید یا اینکه میخواهید مطمئن بشید مروان خان زنده به تهران می رسه تا سزای اعمالش رو ببینه.

همینطور که همه در ایستگاه منتظر هستید کم کم نگاه هاتون بیشتر به هم گره میخوره و همه جانب احتیاط میگیرین. همه میدونین اصلا اتفاقی نیست که این ساعت از شب توی یک ایستگاه دور افتاده، این تعداد آدم جورواجور و مشکوک دور هم جمع باشن، اون هم یکم قبل از رسیدن قطار مروان خان ! در ظاهر همه چیز آروم به نظر میاد تا اینکه …

هرکدوم از شما توی بازی نقش یکی از شخصیت ها رو دارین که در ایستگاه منتظر رسیدن قطار هستین. تمام جزییات بازی تا قبل از رسیدن قطار به ایستگاه اتفاق می افتد.

روش بازی

بازی آحرین ایستگاه 16 شخصيت منحصر بفرد و باحال داره. شما يكى از اين شخصيت هستين كه يا متحدين يا مزدور و بايد سعى كنين جناح مقابلتون رو حذف كنين.

در اين بازى بلوف و ادعاى نقش آزاد است.

بازى شب و روز نداره و فقط مرحله اى است، مرحله به مرحله بازى ميره جلو تا يك نفر زنده بمونه، هر مرحله يك رويداد خاص داره از بين ٣٠ رويداد كه به بازى سناريو ميدن و اطلاعات وارد بازى ميكنن و فضاى بازى رو جالب ميكنن، اتفاقات بازى بيشتر در لحظه و به صورت Realtime هستن و هيجان لحظه اى بازى بسيار بالاست.

بازى مكانيزم هاى منحصر به فرد و قوانين خاصى داره كه اونو از هر بازى نقش مخفى و استنتاجى متمايز ميكنه، بازی آخرین ایستگاه از هيچ بازى اقتباس نشده است.

هر بسته یک تاس كاملا اختصاصى داره ولى بازى اصلا بر اساس تاس نيست و فقط تكليف بعضى از ايونت ها با تاس معلوم ميشه،تاس ها ١٠٠٪؜ به صورت سفارشى با تركيب رنگى آخرين ايستگاه ساخته شدن و مختص اين بازى هستن، هيچ تاسى با تاس ديگه ١٠٠٪؜ مشابه نيست.

بازى ٥ مكعب شيشه اى مشكى و يك مكعب قرمز داره به همراه يك كيسه كه كاربردشون مربوط ميشه به «رولت روسى»، رولت روسى يكى از بخش هاى هيجان انگيز بازى هستش، جنس مكعب ها دقيقا مثل مكعب هاى بازى «پَندميك» هست.

يك ژتون دوطرفه سبك هم جزو بازى هست با عنوان ژتون «تصميم گيرنده»، هر مرحله جلوى يكى از بازيكنان قرار ميگيره و اون بازيكن ميشه تصميم گيرنده همون مرحله.

اگر طرفدار بازى هاى مافيايى هستين، مطمئنا از آخرين ايستگاه خوشتون مياد، سعى كرديم بازى رو طورى طراحى كنيم كه كسانى هم كه خيلى مافيا باز نيستن هم خوششون بياد و بازى براشون ساده تر و ملموس تر و در عين حال جدى تر بشه.

بازى قوانين و مشخصه هاى خاصى داره كه در هيچ بازى مشابه اش نيست و ٠ تا ١٠٠ اين بازى از گيم پلى و تصويرسازى و كارهاى گرافيكى گرفته همگى طراحى و كار شده است. ژتون و مكعب ها و تاس همه سفارشى با تركيب رنگى آخرين ايستگاه ساخته شدن و توليد داخل نيستن و از هنگ كنگ وارد شدن.

فاز شب بازی

در ابتدای بازی در فاز شب مزدور ها بیدار میشن و به جز مزدور مخفی همدیگر را میشناسن و اگر بخوان به هم دیگه نقش همدیگر رو میگن سپس میخوابن و مزدور مخفی بیدار میشه و مزدور ویژه و یا ساده بهش لایک نشون میدن و سپس همه بیدار میشن.

فاز روز بازی

پس از فاز شب یک نفر به صورت شانسی به عنوان تصمیم گیرنده انتخاب می شود سپس پس از آن یک دور صحبت میشه و هرکس از قابلیت هاش اگر جان کسی به خطر نیافته می تواند استفاده کند و همه باید ادعا کنند متحد بازی هستند و مزدور ها را پیدا کنند.در بازی هرکس می تواند نقشی را ادعا کند که دارد ولی اگر بخواهد استفاده کند باید کارتش را برای همه رو کند.پس از آنکه یک دور صحبت شد مجدد تصمیم گیرنده صحبت می کند و ژتون تصمیم گیری را به یک نفر می دهد و تصمیم گیرنده جدید مجدد صحبت می کند و یک کارت رویداد رو می شود و اصل بازی در واقع آغاز می شود و از اینجا بازی طبق کارت رویداد جلو می رویم.هر زمان هر بازیکن خواست می تواند از نقشش استفاده کند.پس از پایان در رویداد اگر از نصف اعضا بیشتر موافق رای گیری باشند رای گیری انجام می شود و در کسی که رای می آورد از بازی خارج می شود.تصمیم گیرنده ژتون خود را به نفری که می خواهد می دهد البته به جز تصمیم گیرنده قبلی.بازی تا جایی ادامه پیدا می کند که یا یک جناح بماند و یا اگر همه کشته شوند متحد ها برنده می شوند.

طرف های بازی

آموزش بازی آخرین ایستگاه
آموزش بازی آخرین ایستگاه
آموزش بازی آخرین ایستگاه
آموزش بازی آخرین ایستگاه

کارت های نقش بازی

اگر در بازی ۵ نفر بودید باید ۸ کارت جدا کنید یعنی ۳ کارت بیشتر از تعداد بازیکنان چون ممکن است در بازی استفاده شود.

رند

رند

قلچماق

قلچماق

نمیر

نمیر

دانا

دانا
نکات بازی در خصوص نقش دلربا
نقش دلربا

کارت های مسمومیت

در صورتی که در بازی کسی توسط سم شوکران مسموم شود در هر مرحله ابتدا میبایست یک کارت از کارت های زیر را بکشد.و در صورتی که چند نفر مسموم باشند ابتدا نفر اول می کشد سپس آن کارت حذف و نفر بعدی می کشد.

مسمومیت در بازی آخرین ایستگاه
مسمومیت در بازی آخرین ایستگاه
مسمومیت در بازی آخرین ایستگاه
مسمومیت در بازی آخرین ایستگاه

کارت های دوئل

در صورتی که رویداد دوئل برای شما بیوفتد شما میبایست با بازیکن دیگر 5 بار از 6 کارتی که دارید کارت بکشید و در صورت تساوی هر دو نفر حذف می شوند و در صورتی که کسی بیشترین امتیاز را بیاورد در بازی می ماند.

هر بازیکن از هر کارت 2 عدد دارد و هر بار که بازی می کند آن کارت می سوزد.

این مرحله در واقع همان سنگ کاغذ قیچی است که هر کس دو مشت دو قیچی دو کاغذ دارد.
دوئل در بازی آخرین ایستگاه
دوئل در بازی آخرین ایستگاه
دوئل در بازی آخرین ایستگاه

کارت های مرحله های بازی

به جز مرحله آغاز و پایان ما بقی مراحل به صورت شانسی در هر مرحله از بازی یک رویداد رو می شود.

آموزش بازی آخرین ایستگاه
آموزش بازی آخرین ایستگاه
آموزش بازی آخرین ایستگاه
آموزش بازی آخرین ایستگاه

ویدیو های بازی

اثری از مجموعه دورهمی