چگونه آنلاین بردگیم بازی کنیم؟

وایت شو یک پلتفرم برای بازی و سرگرمی هست که شما می توانید بسیاری از بردگیم های معروف و جذاب رو به صورت آنلاین با دوستانتان در هر جا بازی کنید و لذت ببرید.

چگونه آنلاین بردگیم بازی کنیم؟

یعنی چی آنلاین بردگیم بازی کنیم؟!

ما در وایت شو کلی بردگیم داریم که اون هارو باری شما عزیزان آنلاین کردیم تا بتونید به راحتی هر جا هستید با دوستانتان بازی کنید و لذت ببرید.

خیلی وقت ها پیش میاد مثلا توی ترافیک جاده چالوس هستید و یا توی رستوران دور هم جمع شدید و این امکان نیست که بردگیم رو روی میز بزارید و بازی کنید.

با وایت شو شما می توانید به راحتی به صورت آنلاین کلی بازی جذاب رو انجام بدید و لذت ببرید مثل بازی مافیا یا بازی استوژیت و ...

ساخت بازی توسط گرداننده

زمانی که میخواهید آنلاین بازی کنید ابتدا یکی از افراد باید وارد بازی مربوطه شده و دکمه آبی رنگ گردانندگی بازی را انتخاب کند سپس یک بازی با رمز بسازد.

سپس سایت یک کد بازی برای آن شخص ایجاد می کند که هر کس بخواهد وارد این بازی شود باید این کد بازی و رمز داشته باشد.

گرداننده بازی که می تواند حتی خودش نیز عضو بازی خودش شود باید کد بازی و رمز آن را به دوستانش جهت عضویت بدهد.

عضویت در بازی توسط بازیکنان

بازیکنان با در دست داشتن کد بازی و رمز بازی وارد بازی می شوند و سپس گرداننده بازی که شاید خودش هم در بازی باشد در صفحه خود تقسیم نقش می کند و بازی را شروع می کند.

حال تمامی بازیکنان وارد بازی می شوند و هر دست بازی یک کد خاص دارد که گرداننده به بازیکنان می گوید و سپس بازی آغاز می شود.

عضویت در گروه آنلاین چت

اپلیکیشن های زیادی برای چت گروهی است که بهترین آن ها گوگل میت است که گرداننده بازی می توانند گروه را بسازد سپس لینک گروه را برای اعضای بازی بفرستد.

چگونه آنلاین بردگیم بازی کنیم؟