بازی های فکری گروهی و دست جمعی

در اینجا شما می توانید انواع بازی های فکری و گروهی را مشاهده نمایید سپس بازی مورد نظر خودتان را خریداری نمایید تا تیم وایت شو در سریع ترین زمان در هر جای ایران که باشید برای شما ارسال نماید.
اگر در سایت عضو شوید و کد دعوتتان را برای دوستانتان ارسال کنید با هر عضویت دوستان شما ۵ هزار تومان جهت خرید بازی هدیه خواهید گرفت :)
تخفیف
همچنین نیز اگر ما را در اینستاگرام دنبال کنید و به دایرکت ما پیام ارسال کنید تخفیف ویژه ای از ما نیز دریافت خواهید کرد.
لیست بازی ها

یاران مرگ (افزونه راز هیتلر)

قیمت ۸۵,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰ تومان

کارت بازی شبکه سلامت سناریو ناتو (مینی)

قیمت ۱۶۹,۰۰۰ ۱۵۲,۰۰۰ تومان

کارت بازی شبکه سلامت سناریو مذاکره کننده (مینی)

قیمت ۱۶۹,۰۰۰ ۱۵۲,۰۰۰ تومان

راز هیتلر

قیمت ۳۸۵,۰۰۰ ۳۴۰,۰۰۰ تومان

راز هیتلر لوکس

قیمت ۹۵۰,۰۰۰ ۸۸۰,۰۰۰ تومان

شب های مافیا شبکه فیلیمو

قیمت ۲۶۰,۰۰۰ ۲۳۵,۰۰۰ تومان

بسته اصلی شب مافيا

قیمت ۴۳۹,۰۰۰ ۳۹۵,۰۰۰ تومان

اکسپنشن دموکراسی

قیمت ۹۰,۰۰۰ تومان

فرار از جهنم (Premium)

قیمت ۸۵۰,۰۰۰ ۷۵۰,۰۰۰ تومان

فرار از جهنم (Lite)

قیمت ۴۸۰,۰۰۰ ۴۲۰,۰۰۰ تومان

جاماییکا

قیمت ۵۵۰,۰۰۰ ۳۹۰,۰۰۰ تومان

خرید بازی فکری و گروهی

بازی‌های رومیزی، بازی‌هایی هستند که معمولاً از قطعات جابه‌جا شده یا قرار داده شده روی یک تخته از قبل علامت‌گذاری شده (سطح بازی) استفاده می‌کنند و اغلب شامل عناصر جدول، کارت، نقش‌آفرینی و بازی‌های مینیاتوری نیز می‌شوند.

اکثر آنها دارای رقابت بین دو یا چند بازیکن هستند. در بازی مافیا، بازیکنان مافیا با کشتن تمام اکثریت شهروندان برنده می شود، در حالی که بازی هایی مثل منچ اغلب با محاسبه امتیازات نهایی به پایان می رسد.

انواع مختلفی از بازی های رومیزی وجود دارد. بازنمایی آن‌ها از موقعیت‌های زندگی واقعی می‌تواند از نداشتن مضمون ذاتی، مانند چکرز، تا داشتن یک موضوع و روایت خاص، مانند کلودو، متغیر باشد. قوانین می توانند از موارد بسیار ساده مانند Snakes و Ladders متفاوت باشند. بسیار پیچیده، مانند Advanced Squad Leader.

زمان لازم برای یادگیری بازی یا تسلط بر یک بازی از بازی به بازی دیگر بسیار متفاوت است، اما لزوماً با تعداد یا پیچیدگی قوانین مرتبط نیست. بازی‌هایی مانند شطرنج یا Go قوانین نسبتاً ساده‌ای دارند، اما عمق استراتژیک زیادی دارند. 

سبک‌های مختلف بازی های فکری

بازی‌های فکری سبک‌های مختلفی دارند و افراد متفاوت با سلیقه‌های گوناگون می‌توانند یکی را برای خودشان انتخاب کنند. می‌توانیم انواع بازی فکری را در دسته‌بندی‌های زیر قرار دهیم :

بازی معمایی
بازی کارتی
بازی آموزشی
بازی حافظه
تست هوش 
بازی تخته‌ای
بازی های نقش مخفی
بازی های کودکان

بازه‌ی سنی مخاطبان بازی‌های فکری بسیار گسترده است و از افراد سه ‌ساله تا رده سنی بالاتر می‌توانند با آن‌ها سرگرم شوند.

خرید آنلاین انواع بازی های فکری و گروهی از فروشگاه اینترنتی وایت شو

انواع بازی‌های فکری در وایت شو موجود است. با مراجعه به وایت شو لیست کاملی از بازی‌های فکری که می‌توانند برای کودکان، نوجوانان یا بزرگسالان مناسب باشند در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تصاویر آن‌ها هم قابل‌مشاهده است. می‌توانید از میان بازی‌هایی که می‌شناسید انتخاب کنید یا با بازی‌های جدید آشنا شوید و با خرید یک بازی متفاوت تجربه‌ی جدیدی به دست آورید.


Refresh