اکسپنشن سوشیالیست پلاس

قیمت ۲۵۰,۰۰۰ ۲۳۰,۰۰۰ تومان
اتمام موجودی

این اکسپنشن مخصوص راز هیتلر لوکس می باشد و به تنهایی قابل استفاده نمی باشد.این اکسپنشن بازی را تا 13 نفر اضافه می کند و شامل بورد اضافه و قوانین جدید می باشد.

سکرت هیتلر یک بازی نقش مخفی در سبک مافیاست که مناسب تعداد 5 الی 12 نفرست. در این بازی هر کسی در قالب یک شخصیت تلاش میکند تا قانون های مربوط به تیم خودش تصویب شود و تقریبا تا اخر بازی کسی از بازی حذف نمی شود. مناسب برای جمع های خانوادگی و دوستانه. این نسخه به همراه افزونه (اکسپنشن) سوشالیست و لیبرال پلاس است که طراحی خود بوف گیمز است که بازی را تا دوازده نفر ارتقا می دهد. جنس جعبه از چرم مصنوعی و چوب جنس دیگر اجزا از پلکسی و بسیار محکم و با دوام است که نقطه مثبتی برای کافه بازی داران است.


قابل توجه مشتریان گرامی : تمامی سفارشات از طریق سایت و یا واتس اپ می باشد و از طریق تیپاکس ارسال می شود و کد رهگیری آن برای شما داخل پروفایل قابل مشاهده می باشد.

ضمانت کیفیت و بازگشت کالا

مشتری گرامی فروشگاه اینترنتی وایت شو به شما این تضمین را می دهد تا در صورت هرگونه خرابی و یا اصل نبودن کالا به صورت کاملا رایگان کالا را از شما مرجوع کند پس می توانید با خیال راحت بازی را تهیه کرده تا در کمترین زمان ممکن بازی را به دست شما برسانیم.

ای نماد قانونی سایت

Refresh