تورتوگا
تولید ایران
موجود
آکبند
خرید بازی تورتوگا | توضیحات و مشخصات بازی تورتوگا
قیمت ۲۶۰,۰۰۰ تومان
اتمام موجودی

ازی تورتوگا نسخهی فارسی شدهی بازی 1667 Tortuga از نشر facadegames است که با کسب اجازه از طراح و ناشر اصلی بازی توسط مجموعه بردبرد به تولید رسیده است. در تولید این محصول از تصاویر نسخه اصلی بازی استفاده شده است. در این بازی بازیکنان نقش دزدان دریایی را بازی میکنند که به دنبال غارت گنجهای یک گالیون اسپانیایی هستند. حمله کردن و تصاحب گنج نیاز به همکاری خدمهی کشتی دارد، به همین خاطر تعامل زیادی بین افراد شکل میگیرد. تعاملی که گاهی حمایت است و گاهی خیانت. در این بازی، بازیکنان در گروه های انگلیسی و فرانسوی هستند اما کسی نمی داند که سایر بازیکنان اهل کدام کشور هستند و این حالت نقش مخفی باعث می شود هیجان بازی بالا باشد و از کسی که شاید هموطن به نظر برسد خیانت ببینید و در گروه مقابل باشد.


تخفیف بگیرید ! با Subscribe کردن کانال یوتیوب ما علاوه بر مشاهده آموزش ها کد تخفیف 20 هزار تومانی دریافت کنید.کافیست روی این لینک کلیک کرده Subscribe کنید و اسکرین شات را از طریق واتساپ برای ما ارسال بفرمایید.
قابل توجه مشتریان گرامی تمامی سفارشات از طریق سایت و یا واتس اپ می باشد و از طریق تیپاکس ارسال می شود و کد رهگیری آن برای شما داخل پروفایل قابل مشاهده می باشد.
ضمانت کیفیت و بازگشت کالا

مشتری گرامی فروشگاه اینترنتی وایت شو به شما این تضمین را می دهد تا در صورت هرگونه خرابی و یا اصل نبودن کالا به صورت کاملا رایگان کالا را از شما مرجوع کند پس می توانید با خیال راحت بازی را تهیه کرده تا در کمترین زمان ممکن بازی را به دست شما برسانیم.

جهت سفارشات عمده از طریق راه های ارتباطی برای ما پیام ارسال بفرمایید.

نماد قانونی سایت
مجوز قانونی سایت
فروشگاه قانونی بازی وایت شو
فروشگاه قانونی بازی وایت شو
آموزش بازی و بردگیم در