کودتا پلاس
تولید ایران
موجود
آکبند
خرید بازی کودتا پلاس | توضیحات و مشخصات بازی کودتا پلاس
قیمت ۲۸۰,۰۰۰ تومان

خرید بازی کودتا پلاس

نسخه جدید همراه با سکه های پلاستیکی

- تو آن هستی که ادعا میکنی...!

- بازی کارتی و محبوب کودتا پلاس Coup

- در بردارنده نسخه اصلی کودتا، توسعه دهنده اصلاحات Reformation و شخصیت آنارشیست

- از برترین بازیهای فکری دنیا در دسته مهمانی و دورهمی

- سراسر هیجان و بلوف زنی و نقش مخفی

- مناسب 2 الی 10 بازیکن

بازی ایرانی کودتا پلاس Coup + reformation exp

«کودتا+» مجموعه‌ای است شامل نسخه‌ی کلاسیک بازی «کودتا» + توسعه‌دهنده‌ی «اصلاحات» و شخصیت «آنارشیست».
نسخه‌ی کلاسیک «کودتا» برای 2 تا 6 بازیکن طرّاحی شده ولی توسعه‌دهنده‌ی «اصلاحات» -که به‌تنهایی و بدون نسخه‌ی کلاسیک، قابل بازی کردن نیست!- به شما امکان می‌دهد که بازی‌های 7 تا 10نفره و شخصیت «بازرس» را نیز تجربه کنید. لزومی ندارد ولی بد نیست که بازیکنان تازه‌کار، ابتدا با نسخه‌ی کلاسیک آغاز کرده و تنها پس از کسب تجربه‌ی کافی، توسعه‌دهنده را به بازی اضافه کنند.
کارت «آنارشیست» را می‌توان هم به نسخه‌ی کلاسیک و هم به نسخه‌ی «اصلاحات» اضافه کرد.

«کودتا»
آینده‌ای نه‌چندان‌دور: یک طبقه‌ی اشرافی جدید، متشکّل از مدیران عامل چندملّیتی سودجو، حکومت را در دست گرفته‌است. آزمندی آن‌ها و تسلّط بی‌چون‌وچرای‌شان بر اقتصاد، زندگی مردم -بجُز عدّه‌ای اندک از دُم‌کلفت‌ها- را در فقر و نااُمیدی فرو برده‌است.
امّا از دل توده‌های مردم تحت‌فشار، یک گروه پارتیزانی زیرزمینی با هدف براَندازی حُکّام فاسد، قد علم کرده‌است. تلاش‌های متهوّرانه‌ی این شورشیان، باعث به‌وجود آمدن دودَستگی، نفاق و ضعف در مجامع حکومتی امپراتوری جدید شده و این حکومت فاسد را در آستانه‌ی فروپاشی قرار داده‌است.
امّا این اغتشاشات، برای شما، به‌عنوان یکی از اعضای بلندمرتبه‌ی دولت، فرصتی است مغتنم تا با ایجاد انحراف، تطمیع و فریب‌کاری، راه خود را به‌سوی قدرت مطلق، باز کنید! برای تحقّق این هدف، باید نفوذ رُقبای خود را از بین برده و آن‌ها را به ناکجاآباد، تبعید کنید!
در این روزگار پُراِلتهاب، تنها یکی‌از شما می‌تواند دوام بیاورد...

اجزاء مورد استفاده در نسخه‌ی کلاسیک «کودتا»
15 «کارت شخصیت» («بزرگ‌زاده»، «آدم‌کُش»، «فرمانده»، «سفیر» و «شاه‌دخت»؛ از هرکدام، 3 کارت)
50 «سکّه»
کارت‌های چکیده‌ی قوانین بازی

آماده‌سازی
کارت‌های شخصیت را باهم بُر زده و به هر بازیکن، 2 کارت بدهید. بازیکنان در طول بازی، همواره می‌توانند به کارت‌های خود نگاه کنند ولی باید آن‌ها را به‌پُشت، پیشِ‌روی خود بگذارند. کارت‌های باقی‌مانده، به‌شکل یک ستون -برای کارت کشیدن- در وسط محوطه‌ی بازی قرار گرفته و ستون «دربار» را تشکیل می‌دهند.
به هر بازیکن، 2 سکّه بدهید. سکّه‌های هر بازیکن، همواره باید طوری قرار بگیرند که سایر بازیکنان بتوانند ببینند. سکّه‌های باقی‌مانده را به‌عنوان «خزانه» در وسط محوطه‌ی بازی بگذارید.
به هر بازیکن، 1 کارت چکیده‌ی قوانین بدهید (در صورت نیاز، در هر لحظه از بازی می‌توانید به آن‌ها رجوع کنید). البته بهتر است که بازیکنان، پیش از آغاز بازی، کاملاً بر قوانین بازی و ویژگی‌های کارت‌ها مسلّط شوند!
آغازکننده‌ی بازی را به شکل توافقی تعیین کنید!

هدف
از بین بردن نفوذ تمامی رُقبا و تبدیل شدن به تنها بازمانده در نهاد قدرت!

نفوذ
کارت‌هایی که به‌پُشت، پیشِ‌روی بازیکن قرار دارند، نشان می‌دهند که او بر روی کدام‌یک از بلندپایگان حکومت، نفوذ دارد. تصاویر و نوشته‌های روی این کارت‌ها، شخصیت‌هایی را که بازیکن بر روی‌شان نفوذ دارد و توانایی‌های آن‌ها را نشان می‌دهند.
هرگاه بازیکنی، یکی از شخصیت‌های تحت‌نفوذ خود را از دست بدهد، باید یکی‌از کارت‌های خود را رو کند. کارت‌های رو-شده، به‌همان‌شکل، تا پایان بازی، پیشِ‌روی بازیکن می‌مانند ولی دیگر هیچ سودی برای او نخواهند داشت! بازیکن، در هنگام از دست رفتن یکی از شخصیت‌های تحت‌نفوذش، می‌تواند تصمیم بگیرد که کدام‌یک از 2 کارت خود را رو کند.
بازیکنی که همه‌ی نفوذش -یعنی هر 2 کارت خود- را از دست بدهد، به ناکجاآبادی در دوردست، تبعید شده و از بازی خارج می‌شود!!

چگونگی بازی
بازی، به شکل نوبتی و در جهت ساعت‌گرد انجام می‌شود.
هر بازیکن، در هر نوبت، فقط می‌تواند یک «اقدام» را انتخاب کند و نوبت‌ها را نیز نمی‌توان واگذار کرد!
پس از آن‌که بازیکن، انتخاب کرد که می‌خواهد دست به چه اقدامی بزند، دیگر بازیکنان فرصت خواهند داشت تا او را به «چالش» کشیده یا با «اقدام» او مقابله کنند!
اگر اقدامی به چالش کشیده نشده یا مورد «اقدام متقابل» قرار نگیرد، خودبه‌خود با موفقیت به‌انجام می‌رسد.
چالش‌ها حتماً باید پیش از انجام اقدامات یا اقدامات متقابل، صورت بگیرند.
بازیکنی که تمام نفوذ خود را از دست داده و هر 2 کارت‌اَش رو شده باشند، بلافاصله از بازی خارج می‌شود. کارت‌های او، تا پایان، به‌همان‌شکل باقی مانده و سکّه‌هایش نیز نصیب «خزانه» می‌شوند!
بازی وقتی به‌پایان می‌رسد که فقط یک بازیکن باقی مانده باشد!

اقدامات
بازیکنان می‌توانند هر اقدامی را که می‌خواهند و توانایی انجام‌اَش را دارند، انتخاب کنند.
برخی اقدامات، نیازمند نفوذ داشتن بر روی برخی شخصیت‌ها هستند (اقدامات شخصیت‌ها)!
بازیکن، اگر یکی از اقدامات شخصیت‌ها را انتخاب کند، باید ادّعا کند که شخصیت مورد نظر، یکی از کارت‌های او -تحت‌نفوذ او-ست؛ ممکن است حقیقت را گفته باشد، ممکن است بلوف زده باشد! هیچ‌کس مجبور نیست هیچ‌کدام از کارت‌های خود را رو کند مگر آن‌که به چالش کشیده شود و اگر به چالش کشیده نشود، در اقدام خود موفق خواهد بود!
اگر بازیکنی، در آغاز نوبت‌اَش، 10 سکّه (یا بیش‌تر) در دست داشته باشد، باید در آن نوبت، بر‌ضدّ یکی‌ دیگر از بازیکنان، دست به «کودتا» -به‌عنوان تنها گُزینه‌ی روی میز- بزند!

«کودتا: اصلاحات»
گروه «مقاومت»، در پی موفقیت‌هایش، حمایت مردمی را به دست آورده و کلّیه‌ی مناطق و نواحی امپراتوری، در شورش سراسری به‌سَر می‌برند. برخی از عوامل حکومت نیز در تلاشی مذبوحانه برای ماندن در رأس اُمور، از «اصلاحات» مورد نظر گروه «مقاومت» پشتیبانی می‌کنند.
امّا «سیاست» است؛ نه پدری دارد و نه مادری!... و «وفاداری» را نیز با قیمتی مناسب، می‌توان خرید و فروخت!
هرگز فرصتی بهتر از این، برای توطئه و فریب، مُهیّا نبوده‌است!... امّا شکست، تاوانی سنگین در پی خواهد داشت!
با وجود به گوش رسیدن ندای «اصلاحات»، باز هم فقط و فقط یک‌ نفر می‌تواند دوام بیاورد...

اجزاء مورد استفاده در نسخه‌ی «اصلاحات» (که به اجزاء بازی اصلی اضافه می‌شوند.)
15 «کارت شخصیت» («بزرگ‌زاده»، «آدم‌کُش»، «فرمانده»، «سفیر» و «شاه‌دخت»؛ از هرکدام، 2 کارت + 5 کارت «بازرس»)
10 «کارت حزب» (کارت‌های دو-رو)
1 کارت «صندوق ذخیره»

روند کُلّی بازی
«اصلاحات»، توسعه‌دهنده‌ای است برای بازی «کودتا» و بدون آن، یعنی بدون یک نسخه بازی «کودتا»، قابل بازی کردن نیست! «اصلاحات»، مفهوم «حزب» را به بازی اصلی اضافه می‌کند -بازیکنان یا به امپراتوری وفادارند یا از گروه «مقاومت» حمایت می‌کنند. «اصلاحات»، هم‌چنین دربردارنده‌ی شخصیت «بازرس» و کارت‌های شخصیت اضافه‌ای است که امکان بازی‌های 7 تا 10نفره را نیز فراهم می‌کند.
روش‌های بازی و پیروزی در «اصلاحات»، همانند «کودتا»ست بجُز چند مورد که در ادامه ذکر خواهد شد!

تغییرات در آماده‌سازی ابتدایی
کارت «صندوق ذخیره» را در وسط محوطه‌ی بازی بگذارید.
به هر بازیکن، یک کارت «حزب» بدهید. آغازکننده‌ی بازی، یک «حزب» (یک «رو»ی کارت) را انتخاب کرده و کارت «حزب»‌اَش را پیشِ‌روی خود می‌گذارد.
بازیکن بعدی (در جهت ساعت‌گرد)، «حزب» مخالف را انتخاب کرده و کارت «حزب»‌اَش را پیشِ‌روی خود می‌گذارد و سپس بازیکن بعدی و همین‌طور الی آخر...

تغییرات در چگونگی بازی
شما نمی‌توانید علیه یک «رفیق حزبی» کودتا کنید، اقدام به قتل‌اَش کنید، از او باج بگیرید یا جلوی رسیدنِ کمک‌های خارجی را به او بگیرید... مگر در لحظاتی از بازی که «همه‌ی بازیکنان»، عضوِ یک «حزب» شده باشند!

اقدامات جدید

چرخش سیاسی!
با پرداخت 1 سکّه، «حزب» خود و با پرداخت 2 سکّه، «حزب» یکی دیگر از بازیکنان را تغییر دهید! سکّه‌هایی که برای این کار پرداخت می‌شوند، روی کارت «صندوق ذخیره» قرار می‌گیرند. کارت «حزب» مربوطه نیز پُشت و رو می‌شود!

اختلاس!
شما می‌توانید همه‌ی سکّه‌های روی کارت «صندوق ذخیره» را برای خود بردارید... مگر آن‌که «بزرگ‌زاده» را در دست داشته باشید!
هر بازیکنی می‌تواند بازیکنی را که قصد «اختلاس» دارد، به چالش بکشد (به در دست داشتن «بزرگ‌زاده» متّهم کند)! اگر بازیکنِ به ‌چالش ‌کشیده‌شده، «بزرگ‌زاده» را در دست داشته باشد، اعتراف کرده و چالش را می‌بازد؛ او باید سکّه‌ها را به کارت «صندوق ذخیره» برگردانده و یکی از کارت‌هایش را نیز سوزانده و از بازی خارج کند. اگر بازیکنِ به چالش کشیده‌شده، «بزرگ‌زاده» را در دست نداشته باشد،کارت یا کارت‌هایش را رو کرده و چالش را می‌برد؛ سپس کارت یا کارت‌های رو-شده‌‌اَش را با کارت‌های «دربار» بُر زده و با کارت یا کارت‌های جدید، جایگزین می‌کند (واضح و مُبرهن است که تعداد کارت‌های بازیکنِ به چالش کشیده شده، تغییری نمی‌کند)!

«اصلاحات - بازرس»
کارت‌های «سفیر» را از دسته‌ی کارت‌های «دربار» جدا کرده و کارت‌های «بازرس» را جایگزین آن‌ها کنید (3 کارت). «بازرس» می‌تواند یکی از این 2 عملیات را انتخاب کرده و انجام دهد:

معاوضه!
یکی از کارت‌های خود را با کارت‌های «دربار» عوض کند. ابتدا، یک کارت، از «دربار» برمی‌دارد؛ سپس آن کارت را با کارت یا کارت‌های خودش مقایسه می‌کند و در انتها، یک کارت به «دربار» بازمی‌گرداند.

بازرسی!
به یکی از کارت‌های یکی از بازیکنان نگاه کرده و او را وادار به یک «معاوضه» می‌کند!
ابتدا، بازیکنِ انتخاب‌‌شده، یکی از کارت‌های خود را انتخاب کرده و به «بازرس» نشان می‌دهد. «بازرس» نگاهی به کارت انداخته و یا آن را پس می‌دهد یا بازیکنِ انتخاب‌شده را وادار می‌کند که یک کارت از «دربار» کشیده و کارت خودش را به «دربار» برگرداند.
به‌عنوان یک «اقدام متقابل» نیز «بازرس» می‌تواند جلوی «باج‌گیری» را بگیرد -از «بازرس» نمی‌توان باج گرفت!
هیچ‌ بازیکنی نمی‌تواند یک «رفیق حزبی» را «بازرسی» کند... مگر در لحظاتی از بازی که «همه‌ی بازیکنان»، عضوِ یک «حزب» شده باشند!

نسخه‌های «7‌نفره به‌بالا»
«کودتا» و «اصلاحات» را می‌توان با استفاده از 4تا از هر‌یک از 5 شخصیت «دربار» (یا با «سفیر» یا با «بازرس»/ مجموعاً 20 کارت)، به‌صورتِ 7‌نفره و 8‌نفره و با استفاده از 5‌تا از هریک از 5 شخصیت «دربار» (یا با «سفیر» یا با «بازرس» / مجموعاً 25 کارت)، به‌صورت 9‌نفره و 10‌نفره نیز بازی کرد.
نکته: بازی با بیش از 6 بازیکن، زمان بازی را نسبتاً طولانی کرده و علف زیادی را در زیر پای بازیکنانی که از بازی حذف می‌شوند، سبز خواهد کرد! چنین بازی‌هایی فقط برای بازیکنان حرفه‌ای و موقعیت‌های ویژه پیشنهاد می‌شود!

«آنارشیست»
«آنارشیست»، یک آشوب‌گر است و می‌تواند با بُمبی که در دست دارد، جان بازیکنان را به خطر بیندازد (کارت‌های دست بازیکنان را بسوزاند)! تنها «شاه‌دخت» می‌تواند بُمبِ «آنارشیست» را خنثی کند!
کارت «آنارشیست» را می‌توان هم به نسخه‌ی کلاسیک و هم به نسخه‌ی «اصلاحات» اضافه کرد.

در پی موفقیت کم‌نظیر و استقبال خیره‌کننده از نسخه‌ی کلاسیک بازی «کودتا»، اینک «کودتا+» در اختیار شماست. نسخه‌ای تازه‌تر از بازی «کودتا» که به شما امکان می‌دهد علاوه‌بر نسخه‌ی کلاسیک، توسعه‌دهنده‌ی «اصلاحات» و شخصیت «آنارشیست» را نیز تجربه کنید. نسخه‌ی کلاسیک «کودتا» برای 2 تا 6 بازیکن طرّاحی شده ولی توسعه‌دهنده‌ی «اصلاحات» -با حضور شخصیت جدید «بازرس»- به شما امکان می‌دهد که بازی‌های 7 تا 10 نفره را نیز تجربه کنید. لزومی ندارد ولی بد نیست که بازیکنان تازه‌کار، ابتدا با نسخه‌ی کلاسیک آغاز کرده و پس از کسب تجربه‌ی کافی، توسعه‌دهنده را نیز به بازی اضافه کنند...
عنوان اصلی: کودتا+ / دربردارنده‌ی نسخه‌ی اصلی، توسعه‌دهنده‌ی اصلاحات و کارت آنارشیست
تحت‌لیسانس کمپانی La Mame Games / خالق بازی: Ricky Tahta


ویدئو آموزشی بازی کودتا پلاس


تخفیف بگیرید ! با Subscribe کردن کانال یوتیوب ما علاوه بر مشاهده آموزش ها کد تخفیف 20 هزار تومانی دریافت کنید.کافیست روی این لینک کلیک کرده Subscribe کنید و اسکرین شات را از طریق واتساپ برای ما ارسال بفرمایید.
قابل توجه مشتریان گرامی تمامی سفارشات از طریق سایت و یا واتس اپ می باشد و از طریق تیپاکس ارسال می شود و کد رهگیری آن برای شما داخل پروفایل قابل مشاهده می باشد.

خرید بازی و بردگیم
کارت بازی مافیا سناریو پدرخوانده
قیمت ۱۳۹,۰۰۰ ۱۲۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
کارت بازی مافیا سناریو بازپرس
قیمت ۱۲۹,۰۰۰ ۱۱۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ارتش سری
قیمت ۱۲۹,۰۰۰ ۱۱۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
مافیا کلاسیک پیشرفته
قیمت ۲۲۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
کارت مافیا سناریو میتیک
قیمت ۱۰۹,۰۰۰ ۸۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
باندل پدرخوانده ارتش سری فیلیمو
قیمت ۱۲۵,۰۰۰ ۱۱۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
باندل پدرخوانده و ارتش سری
قیمت ۸۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ضد ZED
قیمت ۱۰۹,۰۰۰ ۹۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
کارت بازی مافیا پدرخوانده جک گنجشکه
قیمت ۱۳۹,۰۰۰ ۱۲۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
شب های مافیا زودیاک
قیمت ۱۳۹,۰۰۰ ۱۱۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
مافیا کلاسیک پیشرفته گنجفه
قیمت ۹۵,۰۰۰ ۸۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
بسته اصلی شب مافيا
قیمت ۶۵۰,۰۰۰ ۵۲۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
اکسپنشن دارک شب مافيا
قیمت ۳۷۰,۰۰۰ ۲۹۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
شب های مافیا شبکه فیلیمو
قیمت ۲۶۰,۰۰۰ ۲۴۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
راز هیتلر
قیمت ۵۸۰,۰۰۰ ۵۳۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
مافیا زودیاک نسخه دو
قیمت ۴۵,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
آخرين ايستگاه
قیمت ۶۵۰,۰۰۰ ۵۴۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
کارت بازی شبکه سلامت سناریو مذاکره کننده (مینی)
قیمت ۱۶۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
آوالون
قیمت ۲۴۰,۰۰۰ ۲۲۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ماسک بازی مافیا مدل ماموت مشکی 10 عددی با کیف
قیمت ۷۶۰,۰۰۰ ۶۵۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ماسک بازی مافیا مدل ماموت مشکی 5 عددی با کیف
قیمت ۴۰۰,۰۰۰ ۳۷۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ماسک بازی مافیا 10 عددی مشکی با کیف
قیمت ۶۹۰,۰۰۰ ۴۹۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
کارت بازی مافیا سناریو تکاور
قیمت ۱۱۹,۰۰۰ ۱۰۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
کارت بازی مافیا دکتر لکتر فیلیمو
قیمت ۴۸۰,۰۰۰ ۴۳۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ارتش سری با کارت گفتگو خصوصی 0900
قیمت ۱۸۹,۰۰۰ ۱۶۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ضد Zed نسخه دو
قیمت ۶۰,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
حمله ارواح تاسی
قیمت ۲۷۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
برس بیرمنگام BRASS BIRMINGHAM
قیمت ۹۵۰,۰۰۰ ۹۰۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
گانگستر
قیمت ۳۴۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
اسم فاميل
قیمت ۵۹۰,۰۰۰ ۵۱۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
کارت بازی مافیا سناریو مذاکره
قیمت ۱۱۹,۰۰۰ ۱۰۹,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
اونو فلکس (Uno Flex)
قیمت ۱۱۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
چی فکر کردی
قیمت ۵۹۰,۰۰۰ ۵۲۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
اوهام
قیمت ۶۸۰,۰۰۰ ۶۵۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
زیر خاکی سه سوت
قیمت ۸۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ماشین جنگی سه سوت
قیمت ۶۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
ناک اوت سه سوت
قیمت ۶۵,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
پروفسور ریچارد
قیمت ۲۳۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
پاتوک
قیمت ۴۸۰,۰۰۰ ۴۵۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
اکسپنشن خشاب شب مافيا
قیمت ۸۰,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود
دو خان
قیمت ۲۳۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰ تومان
آکبند
تولید ایران
موجود

ضمانت کیفیت و بازگشت کالا

مشتری گرامی فروشگاه اینترنتی وایت شو به شما این تضمین را می دهد تا در صورت هرگونه خرابی و یا اصل نبودن کالا به صورت کاملا رایگان کالا را از شما مرجوع کند پس می توانید با خیال راحت بازی را تهیه کرده تا در کمترین زمان ممکن بازی را به دست شما برسانیم.

جهت سفارشات عمده از طریق راه های ارتباطی برای ما پیام ارسال بفرمایید.

ای نماد قانونی سایت

به روز رسانی صفحه