مجموعه اکپنشن هاي شب مافيا

قیمت ۳۶۵,۰۰۰ ۳۴۵,۰۰۰ تومان
اتمام موجودی

بازیکنان به دو گروه شهروندان و مافیا تقسیم می شوند. اعضای مافیا یکدیگر را می شناسند ولی شهروندان همدیگر را نمی شناسند. بازیکنان هر کدام یک نقشی در بازی دارند و باید از یکدیگر سوال کنند، به هم اتهام بزنند و نقطه نظراتشان را اعلام کنند تا به نتیجه برسند که چه کسی شهروند است و چه کسی مافیاست. در شب مافیا هر بازیکن یک نقش منحصر به فرد دارد یعنی هیچکس معمولی نیست و هرکسی می تواند در جریان بازی تاثیر گذار باشد. بر خلاف حالت کلاسیک که بازیکنان فقط در شب قابلیتشان را انجام می دهند، در این بازی بسیاری از شخصیت ها در روز دارای قابلیت های خاصی هستند. این امر باعث می شود قابلیت های بازی محدود به شب نشده و هر لحظه، منتظر اتفاقی خاص در بازی باشید. نحوه رأی گیری در شب مافیا متفاوت است و طوری طراحی شده است که هم هیجان بازی را بالا ببرد، هم اینکه بازی مرموزتر شود. علاوه بر کارت های شخصیت، چند نوع کارت هم به بازی اضافه شده که حال و هوای بازی را جالب تر میکند.

وقتى صحبت از بسته اکِسپنشن میشه، اون هم در حوزه بازى، منظور بسته اى هست که به بازى اصلى اضافه میشه و بازى را گسترش میدهد. این اضافه شدن میتواند کارت، مهره، شخصیت نقشه،سناریو، داستان و قوانین بازى باشد. یعنى بسته اِکسپشِن به تنهایى قابل استفاده نیست و حتما باید به همراه بازى اصلى استفاده بشود. در واقع یه جور بروز رسانى و تغییر فصل بازى میشه. تا کنون برای شب مافیا اکسپنشن های متفاوتی طراحی و تولید کرده ایم که باعث شده این بازی دائما به روز شود و همیشه برای طرفدارانش جذابیت و تازگی داشته باشد.


ضمانت کیفیت و بازگشت کالا

مشتری گرامی فروشگاه اینترنتی وایت شو به شما این تضمین را می دهد تا در صورت هرگونه خرابی و یا اصل نبودن کالا به صورت کاملا رایگان کالا را از شما مرجوع کند پس می توانید با خیال راحت بازی را تهیه کرده تا در کمترین زمان ممکن بازی را به دست شما برسانیم.


Refresh