فامیل بازی چیست؟

اگر خواستید همراه با خانواده یا با دوستانتان در لوکیشنی زیبا با تجهیزات کامل بازی هایی از قبیل مافیا راز هیتلر و یا کلی بازی فکری گروهی جذاب رو یاد بگیرید و ما بازی را برای شما اجرا کنیم با ما باشید !

ما برای خانواده ها یا جمع های دوستانه انواع بازی ها را چه به صورت تک جلسه و یا چه به صورت مسابقات هماهنگی و برگزار می کنیم.

هر تعداد نفراتی که باشید ما با انتخاب لوکیشن های جذاب چه در طبیعت و یا چه در کافه ها با تجهیزاتی از قبیل ماسک مافیا بلندگو و ... بازی برگزار می کنیم.

فامیل بازی برگزاری بازی خانواده ها

برگزاری بازی مافیا ویژه خانواده ها

یکی از بازی های معروف گروهی بازی مافیا است که تیم وایت شو با تجهیزات کامل شامل نقاب مافیا و بلندگو و گرداننده متخصص بازی در لوکیشن و کافه های زیبا و هر تعداد نفری که هستید برای شما بازی برگزار می کند.

بازی مافیا شامل سناریو های مختلفی مثل پدرخوانده و یا زودیاک و یا بازپرس می باشد که به درخواست شما هر سناریویی بخواید اجرا میشه و یا به پیشنهاد وایت شو سناریویی برگزار میشه.

علاوه بر برگزاری بازی مافیا ما نیز می توانیم مسابقات به صورت مرحله ای برای جذاب شدن بیشتر برای شما برگزار کنیم.

بازی مافیا بازی ای است که ممکن است تقلب زیاد در آن صورت گیرد برای همین ما همراه خودمان نسبت به تعداد شما ماسک ضد تقلب میاریم همچنین بلندگو میاوریم تا کسی در شب صدایی نشنود.

فامیل بازی برگزاری بازی خانواده ها
فامیل بازی برگزاری بازی خانواده ها

آموزش و برگزاری بردگیم ویژه خانواده ها

ما در انبار وایت شو بیش از 500 بازی جذاب داریم که به انتخاب شما بازی ای که دوست دارید را با میاوریم و علاوه بر آموزش بازی با هم بازی را انجام می دهید.

کارگاه و آموزش بردگیم

ما به خانواده در هر سنینی بردگیم ها و بازی های ویژه ای رو آموزش میدهیم چراکه ثابت شده جهت رفع خستگی و افزایش قدرت حافظه و ذهن بازی های فکری بسیار به ما کمک می کنند.

تیم حرفه ای وایت شو هر بازی ای که شما بخواهید و یا از ما پیشنهاد بخواهید رو برای شما در محل های زیبا آموزش می دهد و همچنین با هم بازی می کنیم.

بازی های گروهی چی به ما یاد میده؟

بازی مافیا و یا کلا بازی های گروهی به ما یاد می دهند که :

1-خوب گوش کنیم به حرف دیگران.
2-ما فقط حق داریم در زمان خودمون حرف بزنیم.
3-به حقوق دیگران و قوانین احترام بگذاریم.
4-اتفاقات و حرف دیگران را تحلیل کنیم.
5-حافظه را تقویت می کند چرا که باید حرف ها را از ابتدا به یاد بیاوریم.
6-یاد میگیریم همه چی قانون داره و زندگی برد و باخت داره.
7-کار گروهی و تیمی را یاد میگیریم.
و ...

جهت دریافت مشاوره و هماهنگی لطفا با شماره 09011390901 تماس حاصل بفرمایید.