دور هم آنلاین بازی کنیم

در اپلیکیشن وایت شما با توجه به علاقه مندی های خود می توانید به راحتی دوستان خودتون رو پیدا کنید و باهاشون بازی کنید حالا چجوری پایین توضیح میدیم !

دور هم آنلاین بازی کنیم

چجوری آنلاین دور هم بازی کنیم؟

خب اول از همه اگر داخل وایت شو اکانت ندارید حتمااز طریق این لینک ثبت نام و وارد حساب کاربری خود شوید و یک نام کاربری خاص برای خود ثبت کنید.

سپس از گوشه سمت راست اپلیکیشن وارد پروفایل کاربری خود بشید و علاقه مندی های خود رو ثبت کنید.برای مثال شما به بازی مافیا یا استوژیت یا ... علاقه دارید همه رو ثبت کنید.

حالا بقیه بازیکنان اپلیکیشن به دو روش می توانند شما را پیدا کنند یکی به روش اینکه نام کاربری یا آی دی شما را بدانند و دو نسبت به علاقه مندی های شما شما را پیدا کنند.

حالا مثل اینستاگرام شما یکسری دنبال کننده دارید و یکسری هم که شما اون ها رو دنبال می کنید.

ساخت ایونت بازی

حالا از صفحه پروفایل خود شما می توانید ایونت بازی بسازید برای مثال ایونتی میسازیم مثل ایونت زیر :

بازی استوژیت شنبه ساعت 16 با کد بازی 78 و رمز بازی 657 که در گوگل میت با کد 898 صبحت می کنیم و بازی می کنیم.

کسانی که شما را دنبال می کنند ایونت شما را می بینند سپس به بازی شما عضو میشن و میان داخل جایی که بتونید با هم آنلاین صحبت کنید حالا این محیط ها می تواند تصویری صوتی در هر جایی باشد.

به این طریق به راحتی با کسایی که به بازی ای که شما علاقه دارید وصل میشید و با هم بازی می کنید.

بازی و بردگیم آنلاین

حالا شما به عنوان گرداننده بازی برای مثال بازی راز هیتلر را ساخته اید و بازیکنان دیگر به بازی شما اضافه شده اند کافیه داخل وایت شو تقسیم نقش کنید و بازی را کنترل کنید.

اگر بازی که انجام میدید مثل بازی راز هیتلر نیاز به صحبت گروهی داشت پیشنهاد ما گوگل میت است البته با هر اپلیکیشنی می شود.برخی بازی ها هم که مثل استوژیت نیاز به صحبت ندارد فقط داخل سایت بازی کنید.

مافیا آنلاین

اگر علاقه مند به بازی مافیا هستید در این لینک می توانید اطلاعات لازم در خصوص بازی مافیا را بخوانید و در وایت شو به صورت آنلاین با دوستانتان بازی کنید.

جمع بندی

در وایت شو ثبت نام کنید سپس نام کاربری به خود تخصیص دهید بعد از آن علاقه مندی های خود را ثبت کنید سپس دوستان خود را دنبال کنید تا با هم بازی کنید.