کافه بازی فکرکده الهیه

کافه بازی فکرکده الهیه

تلفن تماس کافه 02126293474
بسته شده
امتیاز کلی کاربران 0
تعداد نظر 0
تمیزی و دکور کافه 0
نوشیدنی ها و غذا 0
احترام و رفتار پرسنل 0
تنوع بازی و بردگیم 0
آموزش گردانندگان بازی 0
قیمت نسبت به کیفیت 0
بررسی شده توسط وایت شو خیر
لینک اینستاگرام ثبت نشده
آدرس تهران الهیه – مریم شرقی – شهر کتاب الهیه – پلاک 77 – طبقه سوم
مسیریابی آدرس و لوکیشن کافه بازی فکرکده الهیه آدرس و لوکیشن کافه بازی فکرکده الهیه آدرس و لوکیشن کافه بازی فکرکده الهیه آدرس و لوکیشن کافه بازی فکرکده الهیه
اشتراک گذاری                        
0   نفر این کافه را برای رفتن پیشنهاد داده اند.

با کافه بازی فکرکده الهیه بیشتر آشنا شوید !

در این کافه پانصد مدل بازی مختلف موجود است از بازی های فکری تا بازی های هیجانی. از بازی های تک نفره تا بازی های 40 نفره و از بازی های نوجوانان تا بازی های بسیار سرگرم کننده برای بزرگسالان. فضای فکرکده از دو بخش سالن اصلی و حیاط تشکیل شده است که هر دو فضای باز هستند. پرسنل همگی با آموزش و حرفه ای هستند و بازی های مناسب حس و حال و سلیقه شما. بهتان پیشنهاد می کنند و خیلی با حوصله و صبر به شما آموزش می دهند. بازی مافیه حرفه ای هم در این کافه برگزار می شود که می توانید از خودشان اطلاعات کسب کنید و رزرو نمایید.


امتیازات کاربران

بهترین کافه برای بازی مافیا و بردگیم در تهران الهیه

اگر در استان تهران و در منطقه الهیه هستید می توانید به کافه بازی فکرکده الهیه مراجعه کنید و بازی مافیا و کلی بردگیم جذاب دیگر مثل تخته نرد شطرنج و ... بازی کنید و لذت ببرید.

لیست بهترین کافه های بازی و بردگیم

شما در وایت شو می توانید با بهترین کافه های بازی در سراسر ایران آشنا شوید و اطلاعات اون ها رو دقیق ببینید و اگر دوست داشتید برید بازی کنید.

لیست بهترین کافه ها بازی مافیا

بازی مافیا الان یکی از جذاب ترین بازی های دورهمی است که می توانید در خانه و یا برخی کافه ها بازی کنید و لذت ببرید.کافه ها برای این برای بازی مافیا خوب است چون می توانید در تعداد بالا این بازی را انجام دهید.

جهت افزودن کافه خود به لیست کافه های وایت شو با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید.
به این کافه امتیاز دهید