کافه بازی بردلند

کافه بازی بردلند

تلفن تماس کافه 02122071816
بسته شده
امتیاز کلی کاربران 0
تعداد نظر 0
تمیزی و دکور کافه 0
نوشیدنی ها و غذا 0
احترام و رفتار پرسنل 0
تنوع بازی و بردگیم 0
آموزش گردانندگان بازی 0
قیمت نسبت به کیفیت 0
بررسی شده توسط وایت شو خیر
لینک اینستاگرام ثبت نشده
آدرس سعادت‌آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، خیابان بهار ۱، پلاک ۱۰
مسیریابی آدرس و لوکیشن کافه بازی بردلند آدرس و لوکیشن کافه بازی بردلند آدرس و لوکیشن کافه بازی بردلند آدرس و لوکیشن کافه بازی بردلند
اشتراک گذاری                        
0   نفر این کافه را برای رفتن پیشنهاد داده اند.

با کافه بازی بردلند بیشتر آشنا شوید !

بردلند یکی دیگر از بزرگترین و کامل‌ترین کافه های مافیا تهران است که دارای دو شعبه در تهران، یک شعبه در اراک و یک شعبه هم در شهر قزوین است. این کافه از جمله تخصصی‌ترین کافه‌های بازی فکری در ایران است که فضای ویژه آن برای بازی مافیا حسابی بین طرفداران این بازی محبوبیت دارد. اگر دوست دارید شما هم از این فضای عالی استفاده کنید و یک تجربه هیجان‌انگیز برای خود ثبت کنید، حتما سری به بردلند بزنید. اگر هم به بازی مافیا علاقه دارید اما با قوانین و روش بازی چندان آشنا نیستید، نگران نباشید. کمی پیش از زمان شروع بازی به کافه بروید، آنجا بازیکنان و گردانندگان می‌توانند قوانین بازی را برایتان شرح دهند و به این ترتیب شما هم وارد تیم مافیا بردلند شوید.


امتیازات کاربران

لیست بهترین کافه های بازی

شما در وایت شو می توانید با بهترین کافه های بازی در سراسر ایران آشنا شوید و اطلاعات اون ها رو دقیق ببینید و اگر دوست داشتید برید بازی کنید.

لیست بهترین کافه ها برای بازی مافیا

بازی مافیا الان یکی از جذاب ترین بازی های دورهمی است که می توانید در خانه و یا برخی کافه ها بازی کنید و لذت ببرید.کافه ها برای این برای بازی مافیا خوب است چون می توانید در تعداد بالا این بازی را انجام دهید.

جهت افزودن کافه خود به وایت شو برای دیده شدن با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید.
به این کافه امتیاز دهید