کافه بازی الک دولک

کافه بازی الک دولک

تلفن تماس کافه 02122242183
بسته شده
امتیاز کلی کاربران 0
تعداد نظر 0
تمیزی و دکور کافه 0
نوشیدنی ها و غذا 0
احترام و رفتار پرسنل 0
تنوع بازی و بردگیم 0
آموزش گردانندگان بازی 0
قیمت نسبت به کیفیت 0
بررسی شده توسط وایت شو خیر
لینک اینستاگرام ثبت نشده
آدرس فرمانیه، بلوار اندرزگو، بن‌بست تابانی
مسیریابی آدرس و لوکیشن کافه بازی الک دولک آدرس و لوکیشن کافه بازی الک دولک آدرس و لوکیشن کافه بازی الک دولک آدرس و لوکیشن کافه بازی الک دولک
اشتراک گذاری                        
0   نفر این کافه را برای رفتن پیشنهاد داده اند.

با کافه بازی الک دولک بیشتر آشنا شوید !

یکی از جذاب‌ترین کافه های مافیا تهران کافه الک و دولک است که با ایجاد فضایی جذاب و حرفه‌ای به علاقمندان بازی‌های گروهی اجازه می‌دهد که در کنار هم یک تجربه ماندگار را برای خود ثبت کنند. علاقه‌مندان به بازی مافیا می‌توانند با هماهنگی قبلی در این کافه حضور پیدا کنند و با دوستان خود یا افرادی از تیم‌های دیگر مشغول بازی شوند. کافه الک و دولک ایونت‌های مختلفی با تم بازی‌های گروهی نیز برگزار می‌کند که دوشنبه‌های الکی یکی از آن‌ها است. همچنین اگر به بازی‌های فکری و بردگیم علاقمند هستید، می‌توانید برخی از این بازی‌ها را نیز از کافه الک و دولک خریداری کنید.


امتیازات کاربران

بهترین کافه برای بازی مافیا و بردگیم در تهران فرمانیه

اگر در استان تهران و در منطقه فرمانیه هستید می توانید به کافه بازی الک دولک مراجعه کنید و بازی مافیا و کلی بردگیم جذاب دیگر مثل تخته نرد شطرنج و ... بازی کنید و لذت ببرید.

لیست بهترین کافه های بازی و بردگیم

شما در وایت شو می توانید با بهترین کافه های بازی در سراسر ایران آشنا شوید و اطلاعات اون ها رو دقیق ببینید و اگر دوست داشتید برید بازی کنید.

لیست بهترین کافه ها بازی مافیا

بازی مافیا الان یکی از جذاب ترین بازی های دورهمی است که می توانید در خانه و یا برخی کافه ها بازی کنید و لذت ببرید.کافه ها برای این برای بازی مافیا خوب است چون می توانید در تعداد بالا این بازی را انجام دهید.

جهت افزودن کافه خود به لیست کافه های وایت شو با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید.
به این کافه امتیاز دهید